خبرگزاری مهر


اخبار
  • نقاشی‌های دیواری در تغییر روحیات مردم موثر است(Mon, 16 Sep 2019 17:00:07 +0430)
  • مهلت ثبت نام در نهمین سمپوزیم مجسمه سازی تمدید شد(Thu, 12 Sep 2019 12:06:08 +0430)
  • با اجرای طرح تفصیلی در این پهنه هم مثل همه جای شهر، یکجور اغتشاش داشتیم که ساختمان 11 طبقه روبری سفارت فرانسه محصول وخروجی طرح تفصیلی بوده است.(Wed, 11 Sep 2019 11:05:13 +0430)
  • نورپردازی در میدان ولی‌عصر به مناسبت شب تاسوعا و عاشورا(Sun, 08 Sep 2019 17:51:41 +0430)
  • ضرورت برگزاری ورکشاپ های مختلف هنری/ محفل آکادمیک می تواند برای سازمان بار علمی داشته باشد(Sun, 08 Sep 2019 11:22:39 +0430)
  • ساماندهی همه دیوارنگاری‌های شهر تهران در بازه زمانی 5 ساله(Sat, 07 Sep 2019 12:35:17 +0430)
  • شنبه نتایج داوری ورکشاپ دیوارنگاری شهدا اعلام می‌شود(Thu, 05 Sep 2019 16:20:35 +0430)
  • خلق اثر هنر یادمانی شهدا روی ۱۰ دیوار شهر(Wed, 04 Sep 2019 15:35:54 +0430)
  • برگزاری نخستین ورکشاپ ایده پردازی و طراحی دیوارنگاری یادمانی شهدا(Tue, 03 Sep 2019 15:13:01 +0430)
  • کف سازی خیابان شهریار در حال انجام است/ اولویت در حفظ درختان کهنسال پهنه رودکی(Mon, 02 Sep 2019 10:06:35 +0430)
  • نکوداشت انگیزه هنرجویان جوان را ارتقا می‌دهد(Sun, 01 Sep 2019 15:33:10 +0430)
  • نکوداشت اساتید راه را برای حضور جوانان در هنر باز می‌کند(Sun, 01 Sep 2019 12:25:47 +0430)
  • شهر با جملات مقتل آذین شد/ شهر سیاهپوش شد(Sun, 01 Sep 2019 09:58:54 +0430)
  • استاد خروش همیشه دست به قلم است(Sat, 31 Aug 2019 12:51:05 +0430)
  • رموز موفیقت اساتید به هنرجویان آموزش داده شود(Sat, 31 Aug 2019 12:27:33 +0430)
  • استاد خروش معنای هنر ایران است(Thu, 29 Aug 2019 20:02:03 +0430)
  • استاد خروش برگی از تاریخ هنر ایران است(Thu, 29 Aug 2019 19:58:09 +0430)
  • استاد خروش باعث سرافرازی ایرانیان است(Wed, 28 Aug 2019 20:30:38 +0430)
  • اکران 40 اثر گرافیکی با محوریت محرم در سطح شهر(Tue, 27 Aug 2019 12:02:15 +0430)
  • نکوداشت اساتید خوشنویسی انگیزه هنرجویان را تقویت می‌کند(Tue, 27 Aug 2019 11:03:04 +0430)